Як Маскотів Використовують У Брендингу

Метою дизайнерів було створити єдиний образ персонажа для всіх ринків світу, щоб протягом багатьох років його можна було оновлювати й доповнювати. Людина розуміє світ через антропоморфні предмети, уподібнені до неї самої. Ми наділяємо людськими характеристиками тварин або предмети, щоб побудувати міцніший емоційний зв’язок. Людина починає асоціювати себе з брендом, маскот це який використовує маскота в комунікації, тому що бачить подібність.

Як Зробити Маскота Невід’ємною Частиною Стилю

Це творче рішення може забезпечити більшу конверсію у порівнянні з традиційними методами просування. Слово маскот походить від французького «mascotte», що перекладається як «талісман». В англійську мову слово увійшло наприкінці XIX сторіччя, і вже мало інше значення. Маскотом стали називати живу істоту, пов’язану з певною організацією.

Маскот, Персонаж, Талісман: Навіщо Брендам Потрібні Герої

Так, у компанії Redmi спеціально для серії смартфонів Redmi K20 вигадали героя — кумедного дракона. Хочете забезпечити ефективну комунікацію вашого бренду за допомогою персонажа? Запрошуємо на безкоштовну консультацію з нашим маркетологом. Маскот — це потужний інструмент маркетингу, який може зробити комунікацію від компанії привабливою, залучити й утримати цільову аудиторію та сформувати чітку асоціацію з брендом.

  • Перевага роботи з реальним героєм полягає у відносній простоті.
  • Вивчіть потреби аудиторії, що вона очікує, які емоції має викликати персонаж, яка у бренду є визначальна особливість, що є у конкурентів.
  • Якщо зв’язку між компанією та героєм не буде, значить в мережі з’явиться ще один прикольний персонаж, на який витратили гроші.
  • Соціальна відповідальність — важлива частина роботи компаній, яка допомагає побудувати довірливі стосунки з аудиторією та сформувати великий пул прихильників.

Пример 2 Персонаж Для Фирмы По Ремонту

Він допомагає оживити компанію в очах її клієнтів, роблячи її більш людяною та привабливою. Він робить ідею та концепцію бренду більш зрозумілими для людей. Якщо маскот — окремий бренд і взагалі істота, яка має свій характер та визначні риси, з ним можна створювати цікаві та сміливі комунікації. Усім знайома зелена сова відривається там на повну і показує брендам, як можна спілкуватися з аудиторією. Ближчий приклад — діджитал-чел для не конференції Digital-chill. Він показав усі «болі», з якими стикається діджитал-спеціаліст під час своєї роботи, і розказав, як можна забити на все і чілити.

маскот це

Замість того аби щоразу вигадувати нового персонажа для реклами, простіше зробити одного, впізнаваного і зрозумілого, і вже його інтегрувати в комунікацію. Завдяки маскотам бренди одразу забезпечують собі увагу аудиторії. Маскоти стали невід’ємною частиною популярної культури, впливаючи на успішність кінофраншиз, відеоігор і навіть онлайн-комунікацій. Вони не лише формують образи брендів і продуктів, а й відіграють ключову роль у створенні впізнаваності, продажах товарів і формуванні емоційного зв’язку з аудиторією. Розглянемо детальніше вплив маскотів у різних сферах популярної культури.

Маскот —  це візуальний образ компанії, персонаж, який символізує продукти або послуги та сприяє кращому залученню клієнтів. Французький бренд плавленого сиру “Весела Корівка” (франц. “La vache qui rit”) виготовляє продукт з 1921 року. З початку існування бренда логотипом була червона корова із сережками у вухах у вигляді круглих коробочок із сиром. Цим терміном позначають вид зображення, коли на картині розміщено зменшений варіант цієї ж картини. Швейцарська компанія Nestle у 1948 році винайшла шоколадний порошок, який отримав назву Nestle Quik, тому що швидко перетворював звичайне молоко на шоколадне. У 2003 році Рональда Макдональда замінили рекламною кампанією “I’m Lovin’ It”.

маскот це

Свої «талісмани» з’являлись не лише у компаній, але й у громадських організацій, шкіл та університетів, спортивних команд. Основна мета маскота — підвищення впізнаваності бренду та формування емоційного зв’язку зі споживачами чи фанатами через позитивні асоціації. Маскоти шкіл і університетів відіграють важливу роль у створенні почуття єдності та гордості за свій навчальний заклад. Вони представляють традиції і дух навчальної установи, стимулюючи студентів активно брати участь у шкільних заходах та спортивних змаганнях. Маскоти спортивних команд є невід’ємною частиною культури вболівальників. Вони виконують роль своєрідних “амбасадорів” команди, сприяючи залученню вболівальників та підтримуючи командний дух під час матчів.

Розглянемо, як саме і де застосовують маскотів сучасні компанії. Маскоти в кінофраншизах часто стають важливими персонажами, які сприяють не тільки популярності фільмів, а й фінансовій успішності мережі товарів і послуг, що з ними пов’язана. Виділіть свою ключову особливість, яка може стати суперсилою талісмана або його пам’ятною рисою. Проаналізуйте свою аудиторію, спробуйте виділити ключові фактори, через які купують ваш товар/користуються вашими послугами. Наприклад, якщо це впевненість у надійності, то можна додати маскотові такі риси характеру, як поважність, респектабельність, серйозність та ін.

У деяких випадках талісман допоможе як зробити бренд впізнаваним, так і підвищити продажі. Наприклад, герої результативно працюють на дитячу аудиторію, а також демонструють ефективність у рекламі продуктів харчування. Але в цілому персонаж може представляти абсолютно будь-який бізнес — у сферах IT, охорони здоров’я, юридичних послуг, продажу нерухомості. Наприклад, у США улюбленцем багатьох є качка Aflac Duck, яка представляє страхову компанію. Так само як у спорті, в email-маркетингу одним із головних завдань персонажа бренду є комунікація з аудиторією.

Придумуйте історії з героєм, сповнені корисної інформації та гумору. Сам талісман, якщо він викликає посмішку, добре запам’ятовується, а інформація, яку він доносить, сприймається легше. Щоб упоратися із завданням, яке для нас виявилося новим, ми доклали зусиль для самовдосконалення. Завдяки навчанню та пошуку різних способів анімації дизайнер утілив побажання клієнта в реальність. — визначити основні риси персонажа;— присвоїти архетип особистості;— описати характер комунікації та взаємодії з аудиторією.

І в таких випадках створення маскота стає відмінним рішенням для забезпечення асоціативності та видимості вашого бренду. У 2020 році M&M’s взяли участь у програмі “Оскара” зі своєю кампанією. У рекламі здається, ніби персонажі-цукерки знають, що відбувається під час церемонії нагородження.

Разберем несколько основных способов разработки персонажей. Весь процесс разработки фирменного талисмана можно разделить на несколько простых этапов. Ми ділимося корисними порадами з електронного маркетингу, інформацією про нову функціональність, акціями та знижками. Тому ми старалися максимально урізноманітнити візуал публікацій та обігрувати тему написаного додатковими елементами. Ми почали роботу над проєктом, коли продукт перебував на етапі розробки.

Маскот — це бренд-персонаж, єдиний образ, що наділений якостями бренду і є його символом. Він стає головним дієвим персонажем у рекламних кампаніях та бренд-комунікації. Маскота можна вигадати для бренда або успадкувати — якщо компанія на ринку давно. Якщо ви, наприклад, створюєте або продаєте косметичні засоби — будь це креми для гоління чи продукти для макіяжу — краще обійтись без маскотів.